Zbiornik na deszczówkę 2000L Rainstore

3 999 

Raty od

Cena brutto zawiera 23% podatku VAT

Ostatnia szansa!
Od 3 kwietnia wchodzą w życie nowe ceny uwzględniające podwyżki. Skorzystaj i zamów ostatnie sztuki w aktualnej cenie.

 • zbiornik o pojemności 2000 L
 • gwarancja na zbiornik 10 lat
 • nasyp ziemi 1,5 m
 • bezpłatna dostawa
 • możliwość bezpłatnego odbioru z magazynu w Rokietnicy k. Poznania
 • dostawa kurierska na terenie całej Polski

Produkt jest dostępny

Pojemność [L]: 2000
SprzedaneSprzedanych: 35 szt.
Odroczone płatnościKup na raty lub zapłać za 54 dni z P24Now

Product details

ZBIORNIK NA DESZCZÓWKĘ 2000L RAINSTORE

Rainstore 2000L to zbiornik na deszczówkę, przeznaczony do magazynowania wody opadowej pochodzącej z dachów budynków jednorodzinnych. Gromadzenie oraz wykorzystywanie wody deszczowej jest przyjazne dla środowiska i wspomaga jego ochronę. Pozwala to również na zmniejszenie rachunków za zużycie wody, gdyż ograniczasz zużycie tej z wodociągu. Zgromadzona w zbiorniku deszczówka może posłużyć do podlewania trawnika, rabat, krzewów czy ogrodu warzywnego. Możesz wykorzystać ją również do mycia okien i samochodu.

Zbiornik wykonany jest z polietylenu formowanego nowoczesną metodą formowania  rotacyjnego, czyli rotomouldingu. Charakteryzuje go bardzo mocna, ożebrowana konstrukcja. Posiada wzmocnione ścianki, które umożliwiają głęboką instalację. Zagłębienie rury doprowadzającej ściek można umieścić nawet do 150 cm pod ziemią. Zbiornik posiada jeden regulowany właz klasy A15 o średnicy 60 cm, który z łatwością wkomponuje się w zielone otoczenie. Jest on zamykany na kluczyk. Niskoprofilowa konstrukcja zbiornika umożliwia instalację w trudnych warunkach gruntowych i wodnych np. przy wysokim poziomie wód gruntowych lub przy płytkim występowaniu skał. Przy instalacji w gruntach suchych nie istnieje konieczność stosowania obsypki cementowej, co znacznie obniża koszty instalacji.

Wymiary zbiornika

Rainstore 2000L to zbiornik o długości 2 m, szerokości 1,32 m i 1,88 m wysokości całkowitej. Wysokość do wlotu wynosi 1,08 m, zaś wysokość do wylotu – 0,98 m. Dodatkowo, można dokupić specjalną nadstawkę o wysokości 50 cm, która umożliwia montaż na jeszcze większej głębokości. Model ten waży 200 kg. Zbiornik wyposażony jest w otwór wlotowy i przelew o średnicy fi 100. Posiada także otwór techniczny, w którym można przeprowadzić kabel oraz rurę od pompy.  Jeżeli zdecydujesz się na zamontowanie pompy w zbiorniku, znacznie ułatwi to dostęp oraz korzystanie ze zgromadzonej wewnątrz wody opadowej. Kolejną zaletą zbiornika jest możliwość zamontowania wewnątrz filtra koszowego, oczyszczającego wodę z zanieczyszczeń.

Co więcej, zbiornik posiada aprobatę AT-15-7734/2016.

Potrzebujesz większego zbiornika na deszczówkę? Koniecznie sprawdź model Rain 3400L lub DropWater 3000L – z pewnością będą dla ciebie idealne!

Dane techniczne

Pojemność [L]

Długość [mm]

2000

Szerokość [mm]

1320

Wysokość max. [mm]

1880

Wysokość do wlotu [mm]

1080

Wysokość do wylotu

980

Średnica włazu [mm]

600

Waga [kg]

200

Może spodoba się również…

 • Bestseller

  Skrzynka poboru wody z zaworem 3/4

  75 
 • pompa-glebinowa-zatapialna-multi-diver-evo-1200 Bestseller

  Pompa zatapialna do zbiorników Multi Diver 1000 EVO

  739 
 • Nadstawka BioFicient

  399 
 • filtr do wody deszczowej Filtr do wody deszczowej

  Filtr do wody deszczowej

  180