Filtr do wody deszczowej

180 

Cena brutto zawiera 23% podatku VAT

Zbiornik do Programu Moja Woda

  • przeznaczony dla dachów o powierzchni do 500 m²
  • sito z uchwytem łatwe do czyszczenia
  • dostęp do wnętrza filtra zabezpieczony za pomocą przykręcanej pokrywy
  • zielona pokrywa wtapiająca się w trawnik
  • możliwość stosowania nadstawek w celu posadowienia filtra na większej głębokości
  • możliwość bezpłatnego odbioru z magazynu w Krakowie i w Niepołomicach
  • dostawa kurierska na terenie całej Polski

Produkt jest dostępny

SprzedaneSprzedanych: 93 szt.
Odroczone płatnościKup na raty lub zapłać za 54 dni z P24Now
Impet. Oczyszczalnie ścieków, zbiorniki na deszczówkę i ścieki. Sprzedaż i montaż
Impet. Oczyszczalnie ścieków, zbiorniki na deszczówkę i ścieki. Sprzedaż i montaż
58 opinii Google
Daniel Jewiarz
2024-04-27
bardzo dobry kontakt, profesjonalna obsługa i fachowe konsultacje w temacie zbiorników, polecam!
Andrzej Basik
2024-04-26
Bardzo dobry zbiornik, super obsługa, POLECAM!!
Aleksandra Żełubowska
2023-11-28
Jestem bardzo zadowolona 🙂 Panowie wpadli i w jeden dzień ogarnęli temat. Szybko i konkretnie. Polecam 🙂
Jacek Z.
2023-11-11
Zbiornik wysokiej jakości, profesjonalna obsługa, bezproblemowe płatności, wszystko szybko, jasno i przejrzyście. Zdecydowanie polecam!
Magdalena Sat-Jach
2023-10-04
Zamontowaliśmy oczyszczalnię biologiczną Bio Easy Flow 5 w roku 2022. Doradztwo na bardzo wysokim poziomie, szybki i bardzo konkretny kontakt z biurem. Pomoc w załatwieniu pozwoleń w starostwie nieoceniona. Montaż trwał 2 dni. Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy każdemu znajomemu, który szuka oczyszczalni. Jedyny minus jaki znalazłam to nasze poletko rozsądzające ma kształt nieregularnego czworokąta i przydałyby się 2szt zraszaczy, a zamontowano 1szt, która miała teoretycznie wystarczyć na ten rozmiar poletka. Ale to minimalny mankament.
Zbigniew Oko
2023-09-01
Super 😁.
Wojciech Zdeb
2023-08-02
Doskonaly kontakt, wsparcie w wyborze urządzeń, szybka i dobrze przygotowana dostawa zbiornika wraz z oprzyrządowaniem. Polecam szczerze :)

Product details

Filtr do wody deszczowej

Praktyczny filtr do wody deszczowej ma za zadanie oczyszczać wodę dopływającą do zbiornika z zanieczyszczeń stałych, na przykład liści. Zastosowanie filtra polepszy jakość wody opadowej doprowadzonej do zbiornika oraz może uchronić pompę czerpalną przed ewentualnym zapchaniem. Urządzenie montuje się bezpośrednio przed zbiornikiem na deszczówkę. Składa się z obudowy, pokrywy oraz sita filtrującego z wygodnym uchwytem. Co więcej, dzięki zastosowaniu przykręcanej pokrywy, osoby nieupoważnione nie mają dostępu do filtra. Dodatkowo, zielona pokrywa pozwala w łatwy sposób wkomponować filtr w otoczenie – stanie się prawie niewidoczny na tle trawnika. Filtr przeznaczony jest do powierzchni dachów wynoszącej do 500 m2. Zaleca się, aby do każdej rury spustowej założyć osobny filtr, aby zachować prawidłowy przepływ wody.

Do zadań związanych z eksploatacją filtra należy jego opróżnianie oraz czyszczenie z zanieczyszczeń, które będą się w nim gromadzić. Aby oczyścić filtr należy odkręcić pokrywę oraz wyciągnąć sito, co znacznie ułatwia zamontowany uchwyt. Następnie należy usunąć z sita zanieczyszczenia poprzez przemycie wodą z węża ogrodowego. Oczyszczone sito należy ponownie zamontować oraz przykręcić pokrywę. Zaleca się wykonywać czyszczenie filtra raz na dwa miesiące oraz po obfitych opadach. Sito zamienne można zamówić w naszej w firmie.

Filtr posiada następujące wymiary: wysokość – 500 mm oraz szerokość – 470 mm (wraz z wypustami). Pojemność filtra wynosi 20 L a waga – 3 kg. Dopływ i odpływ odbywa się za pomocą rury o średnicy 110 mm. Do filtra dopuszcza się podłączenie maksymalnie dwóch rur doprowadzających wody opadowe o średnicy 110 mm oraz maksymalnie dwóch rur o średnicy 110 mm odprowadzających wody z filtra do zbiornika gromadzącego wody opadowe.

Aby zamontować filtr na większej głębokości, można dokupić dodatkowe nadbudowy o średnicy 315 mm. Występują w dwóch wariantach: o wysokości 20 cm oraz 40 cm. Filtr można przykryć warstwą ziemi o maksymalnej grubości 50 cm.

Filtry są produktem polskim, wytwarzanym przez firmę z wieloletnim doświadczeniem.

Dane techniczne

Wysokość [mm]

500

Szerokość części górnej z wypustami [mm]

470

Szerokość części górnej [mm]

330

Szerokość części dolnej z wypustami [mm]

350

Szerokość części dolnej [mm]

210

Dopływ / odpływ [mm]

110

Może spodoba się również…