Firma

Firma handlowo-usługowa Impet powstała w 1997 roku jako sklep instalacyjny, który wprowadził do sprzedaży pierwsze na rynku grawitacyjne systemy słoneczne. Szybko poszerzyliśmy ofertę o urządzenia wodno-kanalizacyjne, które z czasem zdominowały naszą działalność.

Dziś

Obecnie firma posiada największy w Krakowie wybór oczyszczalni ścieków, systemów wody deszczowej, zbiorników, separatorów tłuszczu i węglowodorów. Dla wygody naszych klientów stworzyliśmy zaplecze związane ze sprzedażą urządzeń.

Wyróżnienie Impet - Orły Branży Budowlanej 2022

Oferujemy doradztwo w zakresie doboru urządzeń i form ich dofinansowania, wykonanie badań gruntu, wykonanie projektów potrzebnych do zgłoszenia budowlanego lub pozwolenia na budowę wraz z uzgodnieniami, wykonanie operatów wodno-prawnych oraz innych wymaganych formalności urzędowych, montaż urządzeń.

Po zamontowaniu urządzeń naszym klientom proponujemy duży wybór biopreperatów wspomagającym działanie oczyszczalni, okresowe serwisy.

Klienci, którzy kupili u nas oczyszczalnie bez montażu mogą zlecić uruchomienie urządzenia

Zależy nam aby klienci byli w pełni usatysfakcjonowani nasza obsługą a kupione u nas urządzenia działały przez długie lata. Dlatego uważamy, że naszym największym sukcesem są zadowoleni klienci, którzy wracają po kolejne urządzenia, a także osoby które przychodzą do nas z polecenia.

Podchodzimy do każdego klienta indywidualnie starając się sprostać jego potrzebom. Częste kontakty i kompleksowa obsługa daje nam wiele satysfakcji, bo stanowimy zgrany zespół, który lubi to co robi.