Zbiorniki na deszczówkę naziemne

Filtruj produkty
Filter Products Showing all 6 results
Sort By
Price
Categories
Filter selected
 • Zbiornik na deszczówkę naziemny 1000L Paleo

  Zbiornik na deszczówkę naziemny 1000L Paleo

  949 
 • Naziemny zbiornik na deszczówkę Verticale Bestseller

  Naziemny zbiornik na deszczówkę Verticale

  458 9 869 
 • Naziemny zbiornik na deszczówkę Cisterna

  Naziemny zbiornik na deszczówkę Cisterna

  941 7 893 
 • Naziemny zbiornik na deszczówkę Panettone

  Naziemny zbiornik na deszczówkę Panettone

  1 009 17 693 
 • Naziemny zbiornik Box

  Naziemny zbiornik na deszczówkę Box

  1 060 1 238 
 • Naziemny zbiornik Valigia

  Naziemny zbiornik na deszczówkę Valigia

  1 344 1 994 

Zbiorniki na deszczówkę naziemne

Postanowiłeś zainwestować w system zbierania wody opadowej, ale nie chcesz rozkopywać swojego wypielęgnowanego trawnika? A może posiadasz niewielką działkę, gdzie nie jesteś w stanie wykonać wykopu? W takim razie nasze zbiorniki na deszczówkę naziemne są dla Ciebie! To świetna alternatywa dla podziemnych modeli, gdyż nie wymagają ingerencji w powierzchnię Twojego ogrodu lub działki. Ich montaż jest bardzo łatwy i tani. Zazwyczaj stawiane są pod ścianą budynku, aby z łatwością odprowadzać do nich wodę z rynien. Na sezon zimowy bez problemu możesz schować swój zbiornik do garażu, kotłowni lub szopki. To ekologiczne rozwiązanie, które dodatkowo pomoże Ci zadbać o środowisko. Wykorzystując w ogrodzie deszczówkę, oszczędzasz zasoby wody pitnej. Co więcej, ograniczasz wydatki na rachunki.

Zbiorniki przyjazne dla środowiska

Wszystkie naziemne zbiorniki na deszczówkę zostały wykonane z nietoksycznego polietylenu. Jest to materiał nieprzepuszczający promieni UV. Dlatego też nie musisz się martwić, że w twoim zbiorniku pojawią się algi lub glony. Co więcej, jest to materiał odporny zarówno na niskie, jaki na wysokie temperatury. Posiadamy zarówno modele z kranikiem na dole, jak i bez. Te drugie polecamy szczególnie osobom z małymi dziećmi, które z ciekawości mogłyby same otworzyć kran. Nasze zbiorniki na wodę opadową posiadają atest Państwowego Zakładu Higieny. Jest to gwarancja, że wybierasz produkt bezpieczny zarówno dla zdrowia, jaki i dla środowiska. Nasze zbiorniki naziemne dostępne są w ogromnej rozpiętości, jeśli idzie o pojemność. Najmniejszy dostępny model mieści 50 L wody, zaś największy zbiornik na deszczówkę 10000 L! Dzięki tak dużemu zakresowi z pewnością uda ci się odnaleźć model dostosowany do Twoich potrzeb.

Woda opadowa: wykorzystanie

Zastanawiasz się w jaki sposób możesz wykorzystać system zagospodarowania wody deszczowej? Pierwszym pomysłem jest oczywiście podlewanie ogrodu, trawnika, oraz grządek i rabat. Po drugie, wodę opadowa możesz wykorzystać także do czynności gospodarskich, takich jak mycie okien, sprzętów ogrodowych czy samochodu lub roweru. Zgromadzoną wodę możesz wykorzystywać także w czasie suszy, gdy zabronione jest wykorzystywanie wody wodociągowej do takich celów. Co więcej, Państwowe Gospodarstwo Wodne prowadzi szereg dofinansowań na przydomowe instalacje retencyjne (szczegóły możesz sprawdzić tutaj).
Uważasz, że magazynowanie i wykorzystywanie wody opadowej to dobry i ekologiczny pomysł, ale odstręcza Cię mało dekoracyjny wygląd zbiorników? W takim razie sprawdź ozdobne zbiorniki na deszczówkę – z pewnością odnajdziesz model pasujący do Twojego ogrodu.

Chcesz wybrać odpowiedni zbiornik na deszczówkę? Skorzystaj z formularza doboru urządzenia.