Zbiornik na deszczówkę z kranem naziemny 1000L Paleo

949 

Raty od

Cena brutto zawiera 23% podatku VAT

Skorzystaj z Programu Moja Woda 2024!
  • zbiornik odporny na UV i na warunki atmosferyczne
  • wykonany z wysokocząsteczkowego PE-HD
  • zielone zabarwienie zapobiega tworzeniu się glonów

Produkt jest dostępny

SprzedaneSprzedanych: 36 szt.
Odroczone płatnościKup na raty lub zapłać za 54 dni z P24Now
Impet. Oczyszczalnie ścieków, zbiorniki na deszczówkę i ścieki. Sprzedaż i montaż
Impet. Oczyszczalnie ścieków, zbiorniki na deszczówkę i ścieki. Sprzedaż i montaż
58 opinii Google
Jacek Z.
2023-11-11
Zbiornik wysokiej jakości, profesjonalna obsługa, bezproblemowe płatności, wszystko szybko, jasno i przejrzyście. Zdecydowanie polecam!
Magda_Lena S-J
2023-10-04
Zamontowaliśmy oczyszczalnię biologiczną Bio Easy Flow 5 w roku 2022. Doradztwo na bardzo wysokim poziomie, szybki i bardzo konkretny kontakt z biurem. Pomoc w załatwieniu pozwoleń w starostwie nieoceniona. Montaż trwał 2 dni. Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy każdemu znajomemu, który szuka oczyszczalni. Jedyny minus jaki znalazłam to nasze poletko rozsądzające ma kształt nieregularnego czworokąta i przydałyby się 2szt zraszaczy, a zamontowano 1szt, która miała teoretycznie wystarczyć na ten rozmiar poletka. Ale to minimalny mankament.
Zbigniew Oko
2023-09-01
Super 😁.
Wojciech Zdeb
2023-08-02
Doskonaly kontakt, wsparcie w wyborze urządzeń, szybka i dobrze przygotowana dostawa zbiornika wraz z oprzyrządowaniem. Polecam szczerze :)
Józef Kobylec
2023-07-04
Bardzo miła obsługa odbiór w Niepołomicach własnym środkiem transportu.Bardzo dobrze zorganizowane.Polecam innym klientą.
Krzysiek Wieczorek
2023-06-02
Szybka i profesjonalna obsługa.

Product details

Zbiornik na deszczówkę z kranem naziemny 1000L Paleo

Praktyczny zbiornik na deszczówkę naziemny 1000L Paleo służy do gromadzenia i magazynowania wody deszczowej. Przydatnym rozwiązaniem są 2 uchwyty na węża ogrodowego. Zbiornik na deszczówkę posiada w kilku miejscach zaznaczone punkty do zrobienia otworów pod rurę lub rynnę. Wyposażony jest również w system umożliwiający łączenie zbiorników w celu uzyskania większej pojemności. Na dole pojemnika znajduje się otwór z nakładką, która posiada 2 wyjścia: pierwsze z gwintem, a drugie z możliwością nasunięcia węża gumowego. Istnieje możliwość podłączenia do rur spustowych RG 70 lub RG 100. Pokrywa włazu o średnicy 400 mm posiada ocynkowany pierścień zaciskowy.

Woda przechowywana w zbiorniku przy temperaturach poniżej 0 st. C zmienia swoją objętość co może skutkować deformacją lub trwałym uszkodzeniem zbiornika. W przypadku przechowywania innych cieczy należy zweryfikować ich właściwości. Jeżeli zbiornik nie znajduje się w ogrzewanym pomieszczeniu lub nie posiada dodatkowego ocieplenia które umożliwiłoby utrzymanie dodatniej temperatury przechowywanej cieczy, zaleca się w okresie ujemnych temperatur atmosferycznych wyłączyć go z eksploatacji oraz opróżnić jego zawartość.

Zbiornik jest wyposażony w kran 1/2″lub 3/4″.

Potrzebujesz większego zbiornika na deszczówkę? Sprawdź, jakie rozmiary posiada model Verticale!

Dane techniczne

Pojemność [L]

Średnica [cm]

113

Wysokość [cm]

115

Średnica włazu [cm]

40

Gwint

3/4"

Dysza węża

1/2"

Waga [kg]

30

Może spodoba się również…