Zbiornik na deszczówkę 4500L ECOLINE

4 849 

Raty od

Cena brutto zawiera 23% podatku VAT

Skorzystaj z Programu Moja Woda 2024!
  • wykonany z wysokozagęszczonego polietylenu PE-HD
  • zbiornik ożebrowany
  • zbiornik może stać w wodzie
  • możliwość nasypu do 1,2 m
  • zbiornik nie wymaga obsypki cementowo-piaskowej
  • gwarancja 10 lat
  • możliwość bezpłatnego odbioru z magazynu w Rokietnicy
  • dostawa kurierska na terenie całej Polski

Produkt jest dostępny

Pojemność [L]: 4500
Konfiguracja: Zbiornik
SprzedaneSprzedanych: 33 szt.
Odroczone płatnościKup na raty lub zapłać za 54 dni z P24Now
Impet. Oczyszczalnie ścieków, zbiorniki na deszczówkę i ścieki. Sprzedaż i montaż
Impet. Oczyszczalnie ścieków, zbiorniki na deszczówkę i ścieki. Sprzedaż i montaż
58 opinii Google
Jacek Z.
2023-11-11
Zbiornik wysokiej jakości, profesjonalna obsługa, bezproblemowe płatności, wszystko szybko, jasno i przejrzyście. Zdecydowanie polecam!
Magda_Lena S-J
2023-10-04
Zamontowaliśmy oczyszczalnię biologiczną Bio Easy Flow 5 w roku 2022. Doradztwo na bardzo wysokim poziomie, szybki i bardzo konkretny kontakt z biurem. Pomoc w załatwieniu pozwoleń w starostwie nieoceniona. Montaż trwał 2 dni. Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy każdemu znajomemu, który szuka oczyszczalni. Jedyny minus jaki znalazłam to nasze poletko rozsądzające ma kształt nieregularnego czworokąta i przydałyby się 2szt zraszaczy, a zamontowano 1szt, która miała teoretycznie wystarczyć na ten rozmiar poletka. Ale to minimalny mankament.
Zbigniew Oko
2023-09-01
Super 😁.
Wojciech Zdeb
2023-08-02
Doskonaly kontakt, wsparcie w wyborze urządzeń, szybka i dobrze przygotowana dostawa zbiornika wraz z oprzyrządowaniem. Polecam szczerze :)
Józef Kobylec
2023-07-04
Bardzo miła obsługa odbiór w Niepołomicach własnym środkiem transportu.Bardzo dobrze zorganizowane.Polecam innym klientą.
Krzysiek Wieczorek
2023-06-02
Szybka i profesjonalna obsługa.

Product details

ZBIORNIK NA DESZCZÓWKĘ 4500L ECOLINE

Zbiornik 4500L na deszczówkę z pokrywą Premium, dostosowany do magazynowania wody pochodzącej z dachów budynków jednorodzinnych oraz powierzchni utwardzonych. Zgromadzoną wodę deszczową możesz wykorzystać do podlewania ogrodu lub mycia samochodu. Dzięki temu ograniczysz zużycie wody wodociągowej, co pozwoli ci zaoszczędzić wydatki na rachunki oraz wspomoże ochronę środowiska. Dodatkowo, w zbiorniku można zamontować pompę, która ułatwi korzystanie ze znajdującej się w środku wody. Na zewnątrz zbiornika w trawie można położyć skrzynkę poboru wody z zaworem 3/4 do podłączenia węża.

Powyższy model to monolityczny zbiornik z ożebrowaniem, który wykonany jest z wysokozagęszczonego polietylenu. Dzięki temu charakteryzuje się wysoką wytrzymałością oraz odpornością. Jego wymiary wynoszą: 1 518 mm szerokości oraz 2 500 mm długości a całkowita wysokość zbiornika to 2 375 mm. Zbiornik posiada nadbudowę o wysokości 560 mm oraz właz o średnicy 600mm. Wyposażony jest we wlot o średnicy 110 mm, który można wykonać w korpusie lub w nadbudowie. Jedną z jego zalet jest możliwość zamontowania wewnątrz filtra w formie kosza, oczyszczającego wodę z zanieczyszczeń (np. liści). W przypadku takiego rozwiązania wlot do zbiornika znajduje się w nadstawce. Jeżeli zdecydujesz się na filtr zewnętrzny, wlot znajdzie się w korpusie.

Zbiornik posiada przygotowane 3 otwory wlotowe wyposażone w korek i uszczelkę na doprowadzenie rur spustowych, prądu czy dopełnienia zbiornika wodą miejską.

Montaż zbiornika

Nadstawki teleskopowe o wysokości 25 cm dają możliwość posadowienia zbiornika na większej głębokości, które pozwalają na regulację wysokości co 5 cm. Maksymalne przykrycie zbiornika gruntem wynosi 120 cm, licząc od poziomu korpusu. Montując zbiornik należy pamiętać o zachowaniu wymaganych odległości, które wynoszą 2 m od granicy działki sąsiedniej oraz minimum 3 m od zabudowań. W przypadku, gdy zbiornik nie ma dostępu do kanalizacji deszczowej, należy wykonać tzw. przelew awaryjny, służący do rozsączenia nadmiaru niewykorzystanej wody. Rozsączenie można wykonać za pomocą drenażu, studni chłonnej lub tuneli rozsączających. Do zbiornika można zastosować pokrywę typu kameleon, która z łatwością wkomponuje się w istniejącą zieleń. Zbiornik może stać do wysokości 40cm w wodzie. Przy gruntach gliniastych i przy przykryciu gruntem powyżej 20cm zbiornik należy obsypać mieszaniną cementu i piasku. Przy braku wód gruntowych zbiornik należy obsypać gruntem rodzimym. Zbiornik nadaje się tylko do ruchu pieszego.

Zbiornik posiada deklarację zgodności wyrobu.

Poszukujesz większego modelu? Sprawdź zbiornik 6000L Ecoline! A może potrzebujesz czegoś mniejszego? W takim razie zbiornik 3750L Rain będzie idealny!

Zbiornik jest produktem polskiej firmy MPI. Gwarancja na zbiornik typu 4500 L wynosi 10 lat.

Dane techniczne

Pojemność [L]

Wysokość [mm]

2375

Wysokość do wlotu [mm]

1620

Wysokość do wylotu [mm]

1590

Szerokość [mm]

1518

Długość [mm]

2500

Wlot [mm]

110

Wylot [mm]

110

Waga [kg]

180

Może spodoba się również…