Zbiornik na deszczówkę 3750L Rain

5 399 

Raty od

Cena brutto zawiera 23% podatku VAT

Skorzystaj z Programu Moja Woda 2023!
  • wykonany z wysokozagęszczonego polietylenu PE-HD
  • zbiornik ożebrowany
  • zbiornik może stać w wodzie
  • gwarancja 10 lat
  • możliwość bezpłatnego odbioru z magazynu w Grodzisku Wielkopolskim (62-065)
  • dostawa kurierska na terenie całej Polski

Produkt jest dostępny

Pojemność [L]: 3750
Konfiguracja: Zbiornik
SprzedaneSprzedanych: 28 szt.
Odroczone płatnościKup na raty lub zapłać za 54 dni z P24Now
Impet. Oczyszczalnie ścieków, zbiorniki na deszczówkę i ścieki. Sprzedaż i montaż
Impet. Oczyszczalnie ścieków, zbiorniki na deszczówkę i ścieki. Sprzedaż i montaż
55 opinii Google
Zbigniew Oko
2023-09-01
Super 😁.
Wojciech Zdeb
2023-08-02
Doskonaly kontakt, wsparcie w wyborze urządzeń, szybka i dobrze przygotowana dostawa zbiornika wraz z oprzyrządowaniem. Polecam szczerze :)
Józef Kobylec
2023-07-04
Bardzo miła obsługa odbiór w Niepołomicach własnym środkiem transportu.Bardzo dobrze zorganizowane.Polecam innym klientą.
Krzysiek Wieczorek
2023-06-02
Szybka i profesjonalna obsługa.
Mariusz Tomecki
2023-06-01
Produkty bardzo dobrej jakości , szybka i miła obsługa. Polecam.
Bartek Zarycki
2023-05-26
Bezproblemowa obsługa, sprzęt i ceny. Polecam

Product details

ZBIORNIK NA DESZCZÓWKĘ 3750L RAIN

Rain 3750L to zbiornik na deszczówkę, który jest jednym z najlepszych produktów do magazynowania wody pochodzącej z dachów budynków jednorodzinnych. Jest to rozwiązanie przyjazne dla środowiska, które dodatkowo pozwala na zmniejszenie rachunków poprzez ograniczenie korzystania z wody wodociągowej. Zgromadzona deszczówka może posłużyć do podlewania roślin, krzewów oraz np. mycia samochodu. Dodatkowo, w zbiorniku można zamontować pompę, która ułatwi korzystanie ze znajdującej się wewnątrz wody.

Model ten to monolityczny zbiornik z ożebrowaniem, który wykonany jest z wysokozagęszczonego polietylenu. Z tego powodu charakteryzuje się wysoką wytrzymałością. Posiada następujące wymiary: 1 600 mm szerokości, 2 450 mm długości oraz 2000 mm wysokości. Dzięki temu, iż wymiary zbiornika są kompaktowe, możliwe jest zamontowanie go w trudno dostępnych miejscach. Wlot można wykonać w dwóch miejscach: w korpusie lub poprzez nadstawkę. Średnica rury doprowadzającej wodę do zbiornika wynosi 110 mm. Jedną z jego zalet jest możliwość zamontowania wewnątrz filtra koszowego, oczyszczającego wodę z zanieczyszczeń. W przypadku takiego rozwiązania wlot do zbiornika znajduje się w nadstawce. Jeżeli zostanie zastosowany filtr zewnętrzny, wlot wykonywany jest w korpusie zbiornika.

Montaż zbiornika

Nadstawki teleskopowe o wysokości 25 cm dają możliwość posadowienia zbiornika na większej głębokości. Nadstawka teleskopowa pozwala na regulację wysokości co 5 cm. Maksymalny poziom zamontowania w gruncie wynosi 120 cm – licząc od poziomu pokrywy. Montując zbiornik należy pamiętać o zachowaniu wymaganych odległości, które wynoszą 2 m od granicy działki sąsiedniej oraz minimum 3 m od zabudowań. W przypadku, gdy zbiornik nie ma dostępu do kanalizacji deszczowej, należy wykonać tzw. przelew awaryjny, służący do rozsączenia nadmiaru niewykorzystanej wody. Rozsączenie można wykonać za pomocą drenażu, studni chłonnej lub tuneli rozsączających. Do zbiornika stosuje się pokrywę typu kameleon, która z łatwością wkomponuje się w istniejącą zieleń.

Zbiornik posiada Krajową Ocenę Techniczną oraz Certyfikat CE.

Ten model wydaje Ci się zbyt duży? W takim razie zbiornik Rain 2000L lub Rain 2500L będzie dla Ciebie idealny!

Zbiorniki produkowane są w Polce przez firmę Haba z doświadczeniem wynoszącym ponad 25 lat. Gwarancja na zbiorniki typu 3750L wynosi 10 lat.

Dane techniczne

Pojemność [L]

Wysokość całkowita [mm]

2000

Wysokość do wlotu [mm]

1350

Wysokość do wylotu [mm]

1320

Szerokość [mm]

1600

Długość [mm]

2450

Wlot [mm]

110

Wylot [mm]

110

Waga [kg]

170

Konfiguracja

Zbiornik

Może spodoba się również…