Zbiornik na deszczówkę 2000L Rain

3 999 

Raty od

Cena brutto zawiera 23% podatku VAT

Zbiornik do Programu Moja Woda

  • zbiornik z wysokozagęszczonego polietylenu PE-HD
  • zbiornik ożebrowany
  • zbiornik może stać w wodzie
  • gwarancja 10 lat
  • możliwość bezpłatnego odbioru z magazynu w Grodzisku Wielkopolskim (62-065)
  • dostawa kurierska na terenie całej Polski

Produkt jest dostępny

Pojemność [L]: 2000
Konfiguracja: Zbiornik
SprzedaneSprzedanych: 17 szt.
Odroczone płatnościKup na raty lub zapłać za 54 dni z P24Now
Impet. Oczyszczalnie ścieków, zbiorniki na deszczówkę i ścieki. Sprzedaż i montaż
Impet. Oczyszczalnie ścieków, zbiorniki na deszczówkę i ścieki. Sprzedaż i montaż
58 opinii Google
Daniel Jewiarz
2024-04-27
bardzo dobry kontakt, profesjonalna obsługa i fachowe konsultacje w temacie zbiorników, polecam!
Andrzej Basik
2024-04-26
Bardzo dobry zbiornik, super obsługa, POLECAM!!
Aleksandra Żełubowska
2023-11-28
Jestem bardzo zadowolona 🙂 Panowie wpadli i w jeden dzień ogarnęli temat. Szybko i konkretnie. Polecam 🙂
Jacek Z.
2023-11-11
Zbiornik wysokiej jakości, profesjonalna obsługa, bezproblemowe płatności, wszystko szybko, jasno i przejrzyście. Zdecydowanie polecam!
Magdalena Sat-Jach
2023-10-04
Zamontowaliśmy oczyszczalnię biologiczną Bio Easy Flow 5 w roku 2022. Doradztwo na bardzo wysokim poziomie, szybki i bardzo konkretny kontakt z biurem. Pomoc w załatwieniu pozwoleń w starostwie nieoceniona. Montaż trwał 2 dni. Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy każdemu znajomemu, który szuka oczyszczalni. Jedyny minus jaki znalazłam to nasze poletko rozsądzające ma kształt nieregularnego czworokąta i przydałyby się 2szt zraszaczy, a zamontowano 1szt, która miała teoretycznie wystarczyć na ten rozmiar poletka. Ale to minimalny mankament.
Zbigniew Oko
2023-09-01
Super 😁.
Wojciech Zdeb
2023-08-02
Doskonaly kontakt, wsparcie w wyborze urządzeń, szybka i dobrze przygotowana dostawa zbiornika wraz z oprzyrządowaniem. Polecam szczerze :)

Product details

ZBIORNIK NA DESZCZÓWKĘ 2000L RAIN

Rain 2000L to zbiornik na deszczówkę, przeznaczony do magazynowania wody pochodzącej z dachów budynków jednorodzinnych. Gromadzenie oraz wykorzystanie wody deszczowej jest przyjazne dla środowiska. Pozwala to również na zmniejszenie rachunków za zużycie wody. Zgromadzona w zbiorniku deszczówka może posłużyć do podlewania roślin, krzewów oraz np. mycia samochodu. Co więcej, w zbiorniku można zamontować pompę, która ułatwi korzystanie ze znajdującej się w środku wody. 

Model Rain 2000L to monolityczny zbiornik z ożebrowaniem, wykonany z wysokiej jakości polietylenu, którego zaletą jest wysoka wytrzymałość. Charakteryzuje się niewielkimi rozmiarami, co znacznie ułatwia montaż zbiornika w ciasnych i trudno dostępnych miejscach. Wymiary zbiornika to 1 240 mm szerokości oraz 1 756 mm długości, a całkowita wysokość wynosi 1 960 mm. Wlot do zbiornika może być wykonany w jego korpusie lub poprzez nadstawkę. Średnica rury dopływowej wynosi 110 mm. Zaletą zbiornika jest możliwość zamontowania wewnątrz filtra koszowego, oczyszczającego wodę z zanieczyszczeń. W przypadku takiego rozwiązania wlot do zbiornika znajduje się w nadstawce. Ponadto, zaletą zbiornika jest możliwość zastosowania pokrywy typu kameleon, która w łatwy sposób wkomponuje się  w otoczenie. 

Posadowienie zbiornika

Przy posadowieniu zbiornika należy pamiętać o zachowaniu wymaganych odległości, które wynoszą 2 m od granicy działki sąsiedniej oraz minimum 3 m od zabudowań. Jeżeli w pobliżu zbiornika nie znajduje się kanalizacja deszczowa, należy dodatkowo wykonać tzw. przelew awaryjny, który służy do rozsączenia nadmiaru niewykorzystanej wody. Taki przelew można wykonać za pomocą drenażu, studni chłonnej lub tuneli rozsączających. Dodatkowo, aby umożliwić posadowienie zbiornika na większej głębokości, istnieje możliwość dokupienia nadstawki teleskopowej o wysokości 25 cm. Nadstawka teleskopowa pozwala na regulację wysokości co 5 cm. Maksymalny poziom zamontowania zbiornika w gruncie wynosi 120 cm – licząc od poziomu pokrywy. 

Poszukujesz większego modelu? Sprawdź zbiornik o pojemności 3400L.

Zbiornik na deszczówkę Rain 2000L posiada Krajową Ocenę Techniczną oraz Certyfikat CE. Jego producentem jest firma Haba, działająca na polskim rynku od ponad 25 lat, która udziela 15-letniej gwarancji na zbiornik.

Dane techniczne

Pojemność [L]

Wysokość [mm]

1960

Wysokość do wlotu [mm]

1310

Wysokość do wylotu [mm]

1290

Szerokość [mm]

1240

Długość [mm]

1756

Wlot [mm]

110

Wylot [mm]

110

Waga [kg]

100

Konfiguracja

Zbiornik

Może spodoba się również…