Zbiornik na deszczówkę 6000L Ecoline

5 699 

Raty od

Cena brutto zawiera 23% podatku VAT

Skorzystaj z Programu Moja Woda 2024!
  • wykonany z wysokozagęszczonego polietylenu PE-HD
  • zbiornik ożebrowany
  • zbiornik może stać w wodzie
  • możliwość nasypu do 1,2 m
  • zbiornik nie wymaga obsypki cementowo-piaskowej
  • gwarancja 10 lat
  • możliwość bezpłatnego odbioru z magazynu w Rokietnicy
  • dostawa kurierska na terenie całej Polski

Produkt jest dostępny

Pojemność [L]: 6000
Konfiguracja: Zbiornik
SprzedaneSprzedanych: 31 szt.
Odroczone płatnościKup na raty lub zapłać za 54 dni z P24Now
Impet. Oczyszczalnie ścieków, zbiorniki na deszczówkę i ścieki. Sprzedaż i montaż
Impet. Oczyszczalnie ścieków, zbiorniki na deszczówkę i ścieki. Sprzedaż i montaż
58 opinii Google
Jacek Z.
2023-11-11
Zbiornik wysokiej jakości, profesjonalna obsługa, bezproblemowe płatności, wszystko szybko, jasno i przejrzyście. Zdecydowanie polecam!
Magda_Lena S-J
2023-10-04
Zamontowaliśmy oczyszczalnię biologiczną Bio Easy Flow 5 w roku 2022. Doradztwo na bardzo wysokim poziomie, szybki i bardzo konkretny kontakt z biurem. Pomoc w załatwieniu pozwoleń w starostwie nieoceniona. Montaż trwał 2 dni. Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy każdemu znajomemu, który szuka oczyszczalni. Jedyny minus jaki znalazłam to nasze poletko rozsądzające ma kształt nieregularnego czworokąta i przydałyby się 2szt zraszaczy, a zamontowano 1szt, która miała teoretycznie wystarczyć na ten rozmiar poletka. Ale to minimalny mankament.
Zbigniew Oko
2023-09-01
Super 😁.
Wojciech Zdeb
2023-08-02
Doskonaly kontakt, wsparcie w wyborze urządzeń, szybka i dobrze przygotowana dostawa zbiornika wraz z oprzyrządowaniem. Polecam szczerze :)
Józef Kobylec
2023-07-04
Bardzo miła obsługa odbiór w Niepołomicach własnym środkiem transportu.Bardzo dobrze zorganizowane.Polecam innym klientą.
Krzysiek Wieczorek
2023-06-02
Szybka i profesjonalna obsługa.

Product details

ZBIORNIK NA DESZCZÓWKĘ 6000L ECOLINE

Zbiorniki serii EcoLine 6000L z pokrywą Premium idealnie nadają się do magazynowania i przechowywania wody deszczowej pochodzącej z dachów budynków jednorodzinnych. Zbiornik na deszczówkę 6000L stanowi ekologiczną odpowiedź na korzystanie z sieci wodociągowej. Co więcej, pozwoli ci zaoszczędzić pieniądze wydawane na rachunki. Zgromadzona w zbiorniku woda może być wykorzystywana do podlewania ogrodu czy mycia samochodu. Dodatkowo, w zbiorniku można zamontować pompę, która ułatwi wykorzystanie zgromadzonej wody. Na zewnątrz zbiornika w trawie można położyć skrzynkę poboru wody z zaworem 3/4 do podłączenia węża.

Zbiornik na wodę opadową EcoLine 6000L to monolityczny model z ożebrowaniem, wykonany z wysokozagęszczonego polietylenu. Dlatego też charakteryzuje się wysoką wytrzymałością oraz odpornością. Mierzy 1 790 mm szerokości, 2 840 mm długości oraz 2 460 mm wysokości. Zbiornik posiada nadbudowę o wysokości 560 mm oraz właz o średnicy 600 mm. Zbiornik posiada wlot o średnicy 110mm w jego nadbudowie. Istnieje także możliwość zamontowania wewnątrz zbiornika filtra koszowego w nadbudowie, oczyszczającego wodę z zanieczyszczeń (np. liści).

Zbiornik posiada przygotowane 3 otwory wlotowe wyposażone w korek i uszczelkę na doprowadzenie rur spustowych, prądu czy dopełnienia zbiornika wodą miejską.

Montaż zbiornika

Nadstawki teleskopowe o wysokości 25 cm dają możliwość posadowienia zbiornika na większej głębokości, które pozwalają na regulację wysokości co 5 cm. Maksymalne przykrycie zbiornika gruntem wynosi 120 cm, licząc od poziomu korpusu. Montując zbiornik należy pamiętać o zachowaniu wymaganych odległości, które wynoszą 2 m od granicy działki sąsiedniej oraz minimum 3 m od zabudowań. W przypadku, gdy zbiornik nie ma dostępu do kanalizacji deszczowej, należy wykonać tzw. przelew awaryjny, służący do rozsączenia nadmiaru niewykorzystanej wody. Rozsączenie można wykonać za pomocą drenażu, studni chłonnej lub tuneli rozsączających. Do zbiornika można zastosować pokrywę typu kameleon, która z łatwością wkomponuje się w istniejącą zieleń. Zbiornik może stać do wysokości 40cm w wodzie. Przy gruntach gliniastych i przy przykryciu gruntem powyżej 20cm zbiornik należy obsypać mieszaniną cementu i piasku. Przy braku wód gruntowych zbiornik należy obsypać gruntem rodzimym. Zbiornik nadaje się tylko do ruchu pieszego.

Zbiornik posiada deklarację zgodności wyrobu.

Szukasz czegoś mniejszego? Sprawdź zbiorniki z serii Rain o pojemności 4500L lub 3400L!

Zbiorniki produkowane są w Polce przez firmę MPI. Gwarancja na zbiorniki typu 6000L wynosi 10 lat.

Dane techniczne

Pojemność [L]

Wysokość [mm]

2460

Wysokość do wlotu [mm]

1630

Wysokość do wylotu [mm]

1580

Szerokość [mm]

1790

Długość [mm]

2840

Wlot [mm]

110

Wylot [mm]

110

Waga [kg]

220

Może spodoba się również…