Zbiornik na deszczówkę 10000L Jumbotank

8 989 

Raty od

Cena brutto zawiera 23% podatku VAT

Zbiornik do Programu Moja Woda

 • zbiornik podziemny i naziemny – wolnostojący
 • monolityczny, żebrowany zbiornik wykonany z polietylenu
 • możliwość montażu przy wysokim poziomie wody gruntowej
 • opcjonalna średnica dopływu
 • gwarancja 5 lat
 • możliwość bezpłatnego odbioru z magazynu w Niepołomicach k. Krakowa

Produkt jest dostępny

Pojemność [L]: 10000
Konfiguracja: Zbiornik
SprzedaneSprzedanych: 24 szt.
Odroczone płatnościKup na raty lub zapłać za 54 dni z P24Now
Impet. Oczyszczalnie ścieków, zbiorniki na deszczówkę i ścieki. Sprzedaż i montaż
Impet. Oczyszczalnie ścieków, zbiorniki na deszczówkę i ścieki. Sprzedaż i montaż
58 opinii Google
Jacek Z.
2023-11-11
Zbiornik wysokiej jakości, profesjonalna obsługa, bezproblemowe płatności, wszystko szybko, jasno i przejrzyście. Zdecydowanie polecam!
Magda_Lena S-J
2023-10-04
Zamontowaliśmy oczyszczalnię biologiczną Bio Easy Flow 5 w roku 2022. Doradztwo na bardzo wysokim poziomie, szybki i bardzo konkretny kontakt z biurem. Pomoc w załatwieniu pozwoleń w starostwie nieoceniona. Montaż trwał 2 dni. Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy każdemu znajomemu, który szuka oczyszczalni. Jedyny minus jaki znalazłam to nasze poletko rozsądzające ma kształt nieregularnego czworokąta i przydałyby się 2szt zraszaczy, a zamontowano 1szt, która miała teoretycznie wystarczyć na ten rozmiar poletka. Ale to minimalny mankament.
Zbigniew Oko
2023-09-01
Super 😁.
Wojciech Zdeb
2023-08-02
Doskonaly kontakt, wsparcie w wyborze urządzeń, szybka i dobrze przygotowana dostawa zbiornika wraz z oprzyrządowaniem. Polecam szczerze :)
Józef Kobylec
2023-07-04
Bardzo miła obsługa odbiór w Niepołomicach własnym środkiem transportu.Bardzo dobrze zorganizowane.Polecam innym klientą.
Krzysiek Wieczorek
2023-06-02
Szybka i profesjonalna obsługa.

Product details

Zbiornik na deszczówkę 10000L Jumbotank

Jumbotank 10000L to zbiornik na deszczówkę, który z uwagi na swoje gabaryty oraz sposób wykonania może mieć wiele zastosowań. Jest to zbiornik podziemny i naziemny – wolnostojący. Doskonale sprawdza się do gromadzenia oraz magazynowania wody deszczowej z dachów i powierzchni utwardzonych. Zgromadzona w zbiorniku woda może posłużyć do podlewania ogrodu, sprzątania czy też mycia samochodu. Charakteryzuje się dużą wytrzymałością oraz odpornością na warunki zewnętrzne. Dlatego też może być również stosowany jako zbiornik naziemny.

Zbiornik o pojemności 10000L to monolityczny, jednokomorowy model, który wykonywany jest z wysokiej jakości polietylenu. Ścianki zbiornika mają grubość około 10 mm oraz są ożebrowane, dzięki czemu zbiornik zyskuje ochronę przed zgnieceniem oraz stabilizację w gruncie. Mierzy 2 600 mm wysokości, 2 400 mm szerokości oraz 3 050 mm długości. Zbiornik w górnej części posiada specjalnie wyprofilowane wypłaszczenie pod montaż rur dopływowych oraz odpływowych. W zbiorniku można wykonać wlot i wylot o średnicy do 600mm. Co więcej, można wyposażyć go w dodatkową nadbudowę o średnicy 700 mm oraz wysokości 520 mm, która daje możliwość posadowienia zbiornika na większej głębokości.

Montaż zbiornika

Montaż należy wykonać według zaleceń zawartych w książce użytkownika. Wykop pod zbiornik powinien mieć wymiary większe o ok. 1 m od wymiarów zbiornika. Dno wykopu należy wypoziomować oraz wykonać podsypkę pod zbiornik o warstwie ok. 30 cm. Podsypka powinna być wykonana z mieszaniny piasku z cementem w proporcji: 100 kg cementu na 1 m³ piasku. Co więcej, zbiornik należy obsypać płukanym żwirem o frakcji 16-32 mm. Równie ważne jest, aby podczas montażu zbiornik zalewać stopniowo wodą. Następnie wierzchnią warstwę wykopu można zasypać gruntem rodzimym. Jeżeli jednak zbiornik będzie posadowiony w miejscach, w których istnieje możliwość występowania wód gruntowych, należy przy montażu wykonać drenaż odwadniający. Przy głębszym zakopaniu niż 80cm należy wykonać płytę odciążającą.

Przykręcane pokrywy zbiornika gwarantują bezpieczeństwo przed dostępem osób nieupoważnionych. Zamontowanie pokrywy jest bardzo łatwe: wystarczy nałożyć dodatkową nadbudowę na otwór zbiornika oraz zamontować pokrywę.

Zbiornik posiada aktualną krajową ocenę techniczną, a także świadectwo jakości.

Transport

Zapewniamy transport zbiorników do klienta. Jednakże rozładunek towaru leży po stronie zamawiającego. Ponadto, do rozładunku zbiornika konieczna jest koparka lub wózek widłowy.

Potrzebujesz mniejszego modelu? W takim razie zbiornik 5000L DropWater z pewnością będzie odpowiedni!

Zbiorniki wytwarzane są w Polsce przez firmę z wieloletnim doświadczeniem, która udziela 5-letniej gwarancji.

  Wycena dostawy

  Wypełnij poniższy formularz i wyślij zapytanie o wycenę dostawy. Zwykle odpowiadamy do 2 dni roboczych.  Adres dostawy
  Dane techniczne

  Pojemność [L]

  Wysokość całkowita [mm]

  2600

  Wysokość do wlotu [mm]

  2375

  Szerokość [mm]

  2400

  Długość [mm]

  3050

  Średnica wlotu [mm]

  160/110

  Średnica wylotu [mm]

  110

  Średnica zewnętrzna włazu rewizyjnego [mm]

  Średnica zewnętrzna włazu montażowego [mm]

  700

  Waga [kg]

  450

  Konfiguracja

  Zbiornik

  Może spodoba się również…