Ogrodowy system zbierania deszczówki Rain 2000L

4 999 

Najniższa cena z 30 dni: 4 999 .

Raty od

Cena brutto zawiera 23% podatku VAT

Zbiornik do Programu Moja Woda

  • zbiornik o pojemności 2000L
  • zewnętrzny filtr do wody deszczowej
  • puszka poboru wody
  • pompa Multi Diver 1000 Evo
  • gwarancja na zbiornik 10 lat
  • możliwość bezpłatnego odbioru zbiornika z magazynu w Grodzisku Wielkopolskim
  • dostawa kurierska na terenie całej Polski

Produkt jest dostępny

Pojemność [L]: 2000
Konfiguracja: Zestaw z wyposażeniem
SprzedaneSprzedanych: 18 szt.
Odroczone płatnościKup na raty lub zapłać za 54 dni z P24Now
Impet. Oczyszczalnie ścieków, zbiorniki na deszczówkę i ścieki. Sprzedaż i montaż
Impet. Oczyszczalnie ścieków, zbiorniki na deszczówkę i ścieki. Sprzedaż i montaż
58 opinii Google
Jacek Z.
2023-11-11
Zbiornik wysokiej jakości, profesjonalna obsługa, bezproblemowe płatności, wszystko szybko, jasno i przejrzyście. Zdecydowanie polecam!
Magda_Lena S-J
2023-10-04
Zamontowaliśmy oczyszczalnię biologiczną Bio Easy Flow 5 w roku 2022. Doradztwo na bardzo wysokim poziomie, szybki i bardzo konkretny kontakt z biurem. Pomoc w załatwieniu pozwoleń w starostwie nieoceniona. Montaż trwał 2 dni. Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy każdemu znajomemu, który szuka oczyszczalni. Jedyny minus jaki znalazłam to nasze poletko rozsądzające ma kształt nieregularnego czworokąta i przydałyby się 2szt zraszaczy, a zamontowano 1szt, która miała teoretycznie wystarczyć na ten rozmiar poletka. Ale to minimalny mankament.
Zbigniew Oko
2023-09-01
Super 😁.
Wojciech Zdeb
2023-08-02
Doskonaly kontakt, wsparcie w wyborze urządzeń, szybka i dobrze przygotowana dostawa zbiornika wraz z oprzyrządowaniem. Polecam szczerze :)
Józef Kobylec
2023-07-04
Bardzo miła obsługa odbiór w Niepołomicach własnym środkiem transportu.Bardzo dobrze zorganizowane.Polecam innym klientą.
Krzysiek Wieczorek
2023-06-02
Szybka i profesjonalna obsługa.

Product details

OGRODOWY SYSTEM ZBIERANIA DESZCZÓWKI RAIN 2000 L

Ogrodowy system zbierania deszczówki na bazie zbiornika Rain ma na celu magazynowanie wody deszczowej pochodzącej z dachów budynków jednorodzinnych. Gromadzenie oraz wykorzystanie wody deszczowej jest przyjazne dla środowiska oraz pozwala na zmniejszenie rachunków za zużycie wody. Zestaw składa się ze zbiornika o pojemności 2000 L, filtra do wody deszczowej z nadbudową 20 cm, puszki poboru wody oraz pompy Multi Diver 1000 Evo. Zbiornik Rain 2 000L to monolityczny model z ożebrowaniem, wykonany z wysokiej jakości polietylenu, którego zaletą jest wysoka wytrzymałość. Charakteryzuje się niewielkimi rozmiarami, co znacznie ułatwia montaż zbiornika w ciasnych i trudno dostępnych miejscach. Wymiary zbiornika to 1 240 mm szerokości oraz 1 756 mm długości, a całkowita wysokość wynosi 1 960 mm. Wlot do zbiornika można wykonać w jego korpusie lub poprzez nadstawkę. Średnica rury dopływowej wynosi 110 mm. Zaletą zbiornika jest możliwość zamontowania wewnątrz filtra koszowego, oczyszczającego wodę z zanieczyszczeń pochodzących z dachu budynku. Należy zamontować go na rurze doprowadzającej wodę. W przypadku takiego rozwiązania wlot do zbiornika znajduje się w nadstawce. Ponadto, do zbiornika można dokupić przyłącze do pompy wykonane z rury PE o średnicy 32 mm. Umożliwia to podłączenie pompy w zbiorniku bez wykonywania dodatkowych otworów w nadstawce. 

Praca i posadowienie systemu

System wyposażony jest również w pompę automatyczną Multi Diver 1000 Evo. Pompa posiada elektroniczny włącznik ciśnieniowy, czujnik przepływu wody, a także zawór zwrotny. Wszystkie te elementy w pełni zabezpieczają pompę przed suchobiegiem. Zastosowana elektronika steruje pracą pompy. Wbudowany czujnik przepływu wody włącza pompę, gdy wyczuje pobór wody. W momencie gdy woda przestaje być pobierana, wzrasta ciśnienie i wbudowany włącznik ciśnieniowy po kilku sekundach automatycznie wyłącza pompę. Gdy pompa nie pracuje, wbudowany w nią zawór zwrotny utrzymuje ciśnienie w pompie. Dopiero w momencie spadku ciśnienia poniżej 2,6 bar (przy poborze wody) pompa automatycznie wyłączy się. Pompa tego typu posiada funkcję wyłączenia przy zbyt częstym jej załączaniu. Puszkę poboru wody należy połączyć z pompą zamontowaną w zbiorniku. Dzięki temu, po podłączeniu węża ogrodowego do puszki oraz odkręceniu zaworu, możliwe jest podlewanie ogrodu. Dodatkowo, aby umożliwić posadowienie zbiornika na większej głębokości, istnieje możliwość dokupienia nadstawki teleskopowej o wysokości 25 cm, która pozwala na regulację wysokości co 5 cm. Maksymalny poziom zamontowania zbiornika w gruncie wynosi 120 cm, licząc od poziomu pokrywy. Dodatkowo, istnieje możliwość zastosowania pokrywy typu kameleon, która w łatwy sposób wkomponuje się w otoczenie. Szczegółowe informacje dotyczące pompy dostępne są tutaj.

Szukasz czegoś większego? Sprawdź inne produkty z rodziny Rain – na przykład system ogrodowy ze zbiornikiem o pojemności 3 400 L lub 4 500 L! Zbiorniki produkowane są w Polsce przez firmę działającą na polskim rynku od ponad 25 lat. Producent udziela 15-letniej gwarancji na zbiornik, na pompę 2 letniej.

Dane techniczne

Pojemność [L]

Wysokość [mm]

1960

Wysokość do wlotu [mm]

1310

Wysokość do wylotu [mm]

1290

Szerokość [mm]

1240

Długość [mm]

1756

Wlot [mm]

110

Wylot [mm]

110

Waga [kg]

100

Konfiguracja

Zestaw z wyposażeniem

Może spodoba się również…