Oczyszczalnia biologiczna VH6P

8 789 

Raty od

Cena brutto zawiera 23% podatku VAT

 • 6-komorowy zbiornik wykonany z PP – polipropylenu
 • biała, płaska pokrywa zamykana na klucz
 • odporność zbiornika na chemikalia i korozję
 • podwójny system recyrkulacji osadu
 • brak konieczności stosowania biopreparatu
 • brak przykrych zapachów
 • łatwy i szybki montaż
 • niskie koszty eksploatacji
 • gwarancja na oczyszczalnię bez kompresora 15 lat
 • możliwość bezpłatnego odbioru z magazynu we Wrześni
 • dostawa kurierska na terenie całej Polski

Produkt jest dostępny

Liczba mieszkańców [RLM]: 6
 • 4
 • 6
SprzedaneSprzedanych: 24 szt.
Odroczone płatnościKup na raty lub zapłać za 54 dni z P24Now
Impet. Oczyszczalnie ścieków, zbiorniki na deszczówkę i ścieki. Sprzedaż i montaż
Impet. Oczyszczalnie ścieków, zbiorniki na deszczówkę i ścieki. Sprzedaż i montaż
55 opinii Google
Zbigniew Oko
2023-09-01
Super 😁.
Wojciech Zdeb
2023-08-02
Doskonaly kontakt, wsparcie w wyborze urządzeń, szybka i dobrze przygotowana dostawa zbiornika wraz z oprzyrządowaniem. Polecam szczerze :)
Józef Kobylec
2023-07-04
Bardzo miła obsługa odbiór w Niepołomicach własnym środkiem transportu.Bardzo dobrze zorganizowane.Polecam innym klientą.
Krzysiek Wieczorek
2023-06-02
Szybka i profesjonalna obsługa.
Mariusz Tomecki
2023-06-01
Produkty bardzo dobrej jakości , szybka i miła obsługa. Polecam.
Bartek Zarycki
2023-05-26
Bezproblemowa obsługa, sprzęt i ceny. Polecam

Product details

Oczyszczalnia biologiczna typu VH6P przeznaczona jest dla 6 stałych użytkowników. Oczyszczalnia pracuje na zasadzie 5 procesów następujących po sobie.
W pierwszym etapie oczyszczania, zachodzi proces natleniania dopływających ścieków. Dzięki obecności kosza prętowego, zatrzymywane są większe zanieczyszczenia dopływające do oczyszczalni. Drugi etap oczyszczania to intensywne napowietrzanie ścieku. Bakterie znajdujące się w komorze rozkładają zanieczyszczenia zawarte w ściekach. W następnym etapie ścieki dopływają do głównej komory, w której przechwytywane są pływające cząsteczki oraz usuwane związki azotu. W kolejnym etapie ścieki przepływają do komory natleniania, gdzie dochodzi do procesu usuwania zanieczyszczeń organicznych oraz azotanów. W ostatnim etapie ścieki trafiają do komory separacji, gdzie osad czynny osiada na dnie zbiornika, a oczyszczone ścieki zostają odprowadzone do odbiornika ścieków. Odbiornikiem ścieków oczyszczonych może być dół chłonny, drenaż rozsączający lub pakiety rozsączające.

Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości polipropylenu, zbiornik oczyszczalni odporny jest na korozję oraz chemikalia, które mogą dopływać do oczyszczalni. Aby zwiększyć skuteczność działania oczyszczalni, wyposażona została ona w podwójny system recyrkulacji osadu.

Proces ciągłego napowietrzania dopływających ścieków gwarantuje, że z oczyszczalni nie będą wydobywać się nieprzyjemne zapachy. Nie występuje również konieczność stosowania biopreparatów wspomagających oczyszczanie, ponieważ ścieki nie ulegają procesowi gnicia. Koszty związane z eksploatacją oczyszczalni ograniczają się do wywozu osadu średnio raz w roku.
Niewielki rozmiar oczyszczalni (średnica 1,4 m) jest jej zaletą. Daje możliwość zamontowania oczyszczalni w ciasnych miejscach. Dodatkowe nadstawki umożliwiają regulację dopływu oczyszczalni i dopasowania jej do istniejących warunków.

Oczyszczalnie posiadają 10-letnią gwarancję, udzielaną przez producenta obecnego na rynku od ponad 10 lat.

Biologiczne oczyszczalnie ścieków VH LIGHT są zgodne z normą PN-EN 12566-3:2005+A2:2013, posiadają również znak CE.

Oczyszczalnia wyposażona jest w białą, płaską pokrywę zamykaną na klucz. Przy zamówieniu można ją wymienić na zieloną, wypukłą za dopłatą. W oczyszczalni pracuje dmuchawa japońskiej firmy SECOH, 2 dyfuzory napowietrzające, system recyrkulacji – 2 pompy mamutowe, rozdzielacz powietrza, przewód powietrzny oraz sterownik. Gratis dołączmy bioaktywator do uruchomienia oczyszczalni. W cenie oczyszczalni nie ma skrzynki na kompresor powietrzny, który często zakłada się na ścianie w garażu. Można ją dokupić wybierając z produktów Może spodoba się również…

Dane techniczne

Liczba mieszkańców [RLM]

6

Średnia przepustowość dobowa

0,81 m³/d

Ładunek mat. organicznego BZT

0,36 kg/d

Średnica

1,40 m

Wysokość

1,80 m

Wysokość dopływu

1,30 m

Wysokość odpływu

1,15 m

Średnica przyłączy

110-160 mm

Waga

75 kg

Moc kompresora

60 W

Może spodoba się również…