Oczyszczalnia biologiczna VH4L

8 288 

Raty od

Cena brutto zawiera 23% podatku VAT

 • 3-komorowy zbiornik wykonany z PP – polipropylenu
 • biała, płaska pokrywa zamykana na klucz
 • odporność zbiornika na chemikalia i korozję
 • podwójny system recyrkulacji osadu
 • brak konieczności stosowania biopreparatu
 • brak przykrych zapachów
 • łatwy i szybki montaż
 • niskie koszty eksploatacji
 • gwarancja na oczyszczalnię bez kompresora 15 lat
 • możliwość bezpłatnego odbioru z magazynu we Wrześni
 • dostawa kurierska na terenie całej Polski

Produkt jest dostępny

Liczba mieszkańców [RLM]: 4
 • 4
 • 6
SprzedaneSprzedanych: 26 szt.
Odroczone płatnościKup na raty lub zapłać za 54 dni z P24Now
Impet. Oczyszczalnie ścieków, zbiorniki na deszczówkę i ścieki. Sprzedaż i montaż
Impet. Oczyszczalnie ścieków, zbiorniki na deszczówkę i ścieki. Sprzedaż i montaż
58 opinii Google
Daniel Jewiarz
2024-04-27
bardzo dobry kontakt, profesjonalna obsługa i fachowe konsultacje w temacie zbiorników, polecam!
Andrzej Basik
2024-04-26
Bardzo dobry zbiornik, super obsługa, POLECAM!!
Aleksandra Żełubowska
2023-11-28
Jestem bardzo zadowolona 🙂 Panowie wpadli i w jeden dzień ogarnęli temat. Szybko i konkretnie. Polecam 🙂
Jacek Z.
2023-11-11
Zbiornik wysokiej jakości, profesjonalna obsługa, bezproblemowe płatności, wszystko szybko, jasno i przejrzyście. Zdecydowanie polecam!
Magdalena Sat-Jach
2023-10-04
Zamontowaliśmy oczyszczalnię biologiczną Bio Easy Flow 5 w roku 2022. Doradztwo na bardzo wysokim poziomie, szybki i bardzo konkretny kontakt z biurem. Pomoc w załatwieniu pozwoleń w starostwie nieoceniona. Montaż trwał 2 dni. Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy każdemu znajomemu, który szuka oczyszczalni. Jedyny minus jaki znalazłam to nasze poletko rozsądzające ma kształt nieregularnego czworokąta i przydałyby się 2szt zraszaczy, a zamontowano 1szt, która miała teoretycznie wystarczyć na ten rozmiar poletka. Ale to minimalny mankament.
Zbigniew Oko
2023-09-01
Super 😁.
Wojciech Zdeb
2023-08-02
Doskonaly kontakt, wsparcie w wyborze urządzeń, szybka i dobrze przygotowana dostawa zbiornika wraz z oprzyrządowaniem. Polecam szczerze :)

Product details

Oczyszczalnia biologiczna typu VH4L dostosowana jest dla 4 stałych użytkowników. Praca oczyszczalni opiera się na trzech następujących po sobie etapach. W pierwszym etapie oczyszczania, dopływające ścieki poddawane są procesowi natleniania. Dodatkowo w komorze zamontowany jest kosz prętowy, który zatrzymuje większe zanieczyszczenia. W drugim etapie ścieki ulegają intensywnemu napowietrzaniu. Obecne w komorze bakterie rozkładają zanieczyszczenia zawarte w ściekach. W ostatnim etapie następuje proces oddzielenia osadu od oczyszczonych ścieków. Oczyszczone ścieki odprowadzane są do odbiornika ścieków oczyszczonych w postaci dołu chłonnego, pakietów rozsączających czy drenażu rozsączającego.

Oczyszczalnia wykonana jest z wysokiej jakości polipropylenu, odpornego na chemikalia oraz korozję. Oczyszczalnia wyposażona jest w podwójny system recyrkulacji osadu, dzięki któremu zwiększa się skuteczność jej działania.

Dzięki ciągłemu napowietrzaniu dopływających ścieków, z oczyszczalni nie wydobywają się nieprzyjemne zapachy. Ścieki nie ulegają procesowi gnicia, dlatego nie ma konieczności stosowania dodatkowych biopreparatów wspomagających działanie oczyszczalni. Osad z oczyszczalni usuwany jest średnio raz w roku, co pozwala na ograniczenie kosztów eksploatacji oczyszczalni.

Zaletą oczyszczalni jest niewielki rozmiar (zbiornik o średnicy 1 m), co znacznie ułatwia jej montaż. Wysokość dopływu oczyszczalni można regulować dokupując dodatkowe nastawki. Istnieje również możliwość dokupienia do oczyszczalni zielonej nadbudowy, która z łatwością wkomponuje się w otoczenie.

Oczyszczalnie posiadają 15-letnią gwarancję.

Biologiczne oczyszczalnie ścieków VH LIGHT są zgodne z normą PN-EN 12566-3:2005+A2:2013, posiadają również znak CE.

Oczyszczalnia wyposażona jest w białą, płaską pokrywę zamykaną na klucz. Przy zamówieniu można ją wymienić na zieloną, wypukłą za dopłatą. W oczyszczalni pracuje dmuchawa japońskiej firmy SECOH, 2 dyfuzory napowietrzające, system recyrkulacji – 2 pompy mamutowe, rozdzielacz powietrza, przewód powietrzny oraz sterownik. Gratis dołączmy bioaktywator do uruchomienia oczyszczalni. W cenie oczyszczalni nie ma skrzynki na kompresor powietrzny, który często zakłada się na ścianie w garażu. Można ją dokupić wybierając z produktów Może spodoba się również…

Dane techniczne

Liczba mieszkańców [RLM]

4

Średnia przepustowość dobowa

0,54 m³/d

Ładunek mat. organicznego BZT

0,24 kg /d

Średnica

1 m

Wysokość

1,50 m

Wysokość dopływu

1,30 m

Wysokość odpływu

1,15 m

Średnica przyłączy

110-160 mm

Waga

55 kg

Moc kompresora

60 W

Może spodoba się również…