Bakterie do oczyszczalni na start – Eco9 START

47,00 

Sprzedanych: 23 szt.

Preparat Eco9 START jest stosowany przy rozruchu oraz po każdorazowym opróżnieniu przydomowej oczyszczalni ścieków lub szamba. Podczas opróżniania wraz z nieczystościami zostaje usunięta naturalna flora bakteryjna odpowiedzialna za prawidłową pracę oczyszczalni i utrzymanie równowagi biologicznej. Z Eco9 START spowodujesz jej szybką odbudowę w zbiorniku.

Kategoria:

Product details

Bakterie do oczyszczalni na start – Eco9 START

Skład i działanie

W skład biopreparatu wchodzi odżywka startowa oraz odpowiednio zestawiona kompozycja niepatogennych mikroorganizmów o ściśle ukierunkowanym działaniu. Powoduje rozpad oraz degradację szkodliwych substancji: amoniaku, azotynów, siarkowodoru, indolu, skatolu, merkaptanów, związków fosforu oraz innych jedno- i wielo- węglowych związków organicznych. Kompozyt mikrobiologiczny posiada zdolności wiązania metali ciężkich, kierowania pożądanymi procesami fermentacyjnymi, zmiany pH ścieków i płynnych odchodów. Co więcej, bardzo silnie hamuje rozwój patogennych drobnoustrojów, a także niszczy drogą enzymatyczną jaja oraz formy przetrwalnikowe owadów i endopasożytów.

Dawkowanie

Bakterie do oczyszczalni na start dozuje się w 3 dawkach po 80 gramów na osadnik 2000-3000 litrów. Biopreparat stosuje się w okresie rozruchowym oczyszczalni oraz po całkowitym opróżnieniu zbiornika.

Po okresie rozruchowym zalecane jest używanie bakterii do szamba Eco9 MIX dla zapewnienia optymalnej pracy oczyszczalni.

Dane techniczne

Masa

250 g