Nadbudowa mała 20

90 

Cena brutto zawiera 23% podatku VAT

Produkt jest dostępny

SprzedaneSprzedanych: 81 szt.
Odroczone płatnościKup na raty lub zapłać za 54 dni z P24Now
Impet. Oczyszczalnie ścieków, zbiorniki na deszczówkę i ścieki. Sprzedaż i montaż
Impet. Oczyszczalnie ścieków, zbiorniki na deszczówkę i ścieki. Sprzedaż i montaż
58 opinii Google
Jacek Z.
2023-11-11
Zbiornik wysokiej jakości, profesjonalna obsługa, bezproblemowe płatności, wszystko szybko, jasno i przejrzyście. Zdecydowanie polecam!
Magda_Lena S-J
2023-10-04
Zamontowaliśmy oczyszczalnię biologiczną Bio Easy Flow 5 w roku 2022. Doradztwo na bardzo wysokim poziomie, szybki i bardzo konkretny kontakt z biurem. Pomoc w załatwieniu pozwoleń w starostwie nieoceniona. Montaż trwał 2 dni. Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy każdemu znajomemu, który szuka oczyszczalni. Jedyny minus jaki znalazłam to nasze poletko rozsądzające ma kształt nieregularnego czworokąta i przydałyby się 2szt zraszaczy, a zamontowano 1szt, która miała teoretycznie wystarczyć na ten rozmiar poletka. Ale to minimalny mankament.
Zbigniew Oko
2023-09-01
Super 😁.
Wojciech Zdeb
2023-08-02
Doskonaly kontakt, wsparcie w wyborze urządzeń, szybka i dobrze przygotowana dostawa zbiornika wraz z oprzyrządowaniem. Polecam szczerze :)
Józef Kobylec
2023-07-04
Bardzo miła obsługa odbiór w Niepołomicach własnym środkiem transportu.Bardzo dobrze zorganizowane.Polecam innym klientą.
Krzysiek Wieczorek
2023-06-02
Szybka i profesjonalna obsługa.

Product details

Nadbudowa mała 20

Nadbudowa mała o wysokości 20 cm pozwala na podwyższenie zbiornika i studzienki rozdzielczej, czyli regulację głębokości ich posadowienia. Przy wyborze odpowiedniej nadbudowy należy pamiętać, że na głębokość posadowienia mają wpływ różne czynniki. Należy wziąć pod uwagę głębokość posadowienia rury dopływowej, a także odległość domu od zbiornika.
Średnica nadbudowy wynosi 315 mm a wysokość 200 mm.

Nadbudowy występują w dwóch wariantach i dlatego wysyłamy je wymiennie, w zależności od tego jakie są w danej chwili dostępne.

Potrzebujesz wyższego modelu? Sprawdź nadbudowę o wysokości 40 cm.

Dane techniczne

Średnica [cm]

31,5