Środek do udrażniania rur – Eco9 EMP

40 

Cena brutto zawiera 23% podatku VAT

Eco9 EMP przekształca osady ściekowe w bezpieczny produkt organiczny. Wprowadzenie preparatu do systemu kanalizacji umożliwia zapobieganie procesom zagniwania ścieków i powstawania odorów. Metoda nie ma nic wspólnego z maskowaniem odorów, daje trwały efekt. Dzięki dużej aktywności enzymatycznej następuje rozkład osadów tłuszczowych. Zalecane jest systematyczne stosowanie.

Możliwość bezpłatnego odbioru z magazynu w Krakowie.

Produkt jest dostępny

SprzedaneSprzedanych: 22 szt.
Odroczone płatnościKup na raty lub zapłać za 54 dni z P24Now
Kategoria: Tag:

Product details

Środek do udrażniania rur – Eco9 EMP

Działanie

Fizjologicznie kompatybilne mikroorganizmy koegzystują wzajemnie, co ułatwia im przetrwanie w środowisku ściekowym. Komplet enzymów wniesiony przez różne szczepy umożliwia przyjazny dla środowiska rozkład materii organicznej. Wyekstrahowane mikroelementy z minerałów stają się łatwo przyswajalne przez rośliny. Stabilizują osady ściekowe w procesie mikrobiologicznego rozkładu substancji organicznych (czas 3-5 miesięcy). Po przetworzeniu osad nie ulega gniciu i nie emituje odorów a jego objętość zmniejsza się. Wypiera bakterie chorobotwórcze.

Zastosowanie

  • Redukcja nieprzyjemnych zapachów
  • Rozkład tłuszczu
  • Udrożnianie kanalizacji

Dawkowanie

Środek do udrażniania rur Eco9 EMP stosuje się w ilości 80 – 100 ml na 1m3 ścieków lub przewidywanych nieczystości co 30 dni. Zaleca się stosować jako biopreparat uzupełniający dla Bio9 MD3 w celu skuteczniejszego zwalczania tłuszczów. Działająca oczyszczalnia jest indywidualnym urządzeniem, dlatego w niektórych przypadkach może być konieczna korekta zastosowanej dawki.

Skład

Bakterie kwasu mlekowego, bakterie fotosyntetyzujące, bakterie saprofityczne, drożdże, grzyby i promieniowce, woda.

Dane techniczne

Objętość

1000 ml