Pokrywa z czujnikiem poziomu ścieków

550 

Raty od

Cena brutto zawiera 23% podatku VAT

Produkt jest dostępny

SprzedaneSprzedanych: 30 szt.
Odroczone płatnościKup na raty lub zapłać za 54 dni z P24Now
Impet. Oczyszczalnie ścieków, zbiorniki na deszczówkę i ścieki. Sprzedaż i montaż
Impet. Oczyszczalnie ścieków, zbiorniki na deszczówkę i ścieki. Sprzedaż i montaż
58 opinii Google
Jacek Z.
2023-11-11
Zbiornik wysokiej jakości, profesjonalna obsługa, bezproblemowe płatności, wszystko szybko, jasno i przejrzyście. Zdecydowanie polecam!
Magda_Lena S-J
2023-10-04
Zamontowaliśmy oczyszczalnię biologiczną Bio Easy Flow 5 w roku 2022. Doradztwo na bardzo wysokim poziomie, szybki i bardzo konkretny kontakt z biurem. Pomoc w załatwieniu pozwoleń w starostwie nieoceniona. Montaż trwał 2 dni. Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy każdemu znajomemu, który szuka oczyszczalni. Jedyny minus jaki znalazłam to nasze poletko rozsądzające ma kształt nieregularnego czworokąta i przydałyby się 2szt zraszaczy, a zamontowano 1szt, która miała teoretycznie wystarczyć na ten rozmiar poletka. Ale to minimalny mankament.
Zbigniew Oko
2023-09-01
Super 😁.
Wojciech Zdeb
2023-08-02
Doskonaly kontakt, wsparcie w wyborze urządzeń, szybka i dobrze przygotowana dostawa zbiornika wraz z oprzyrządowaniem. Polecam szczerze :)
Józef Kobylec
2023-07-04
Bardzo miła obsługa odbiór w Niepołomicach własnym środkiem transportu.Bardzo dobrze zorganizowane.Polecam innym klientą.
Krzysiek Wieczorek
2023-06-02
Szybka i profesjonalna obsługa.

Product details

Pokrywa z czujnikiem poziomu ścieków

Urządzenie działa wykorzystując przewodność prądową cieczy. Przy osiągnięciu przez ciecz poziomu pierwszej sondy (przewody najdłuższe) na sygnalizatorze zacznie migać POMARAŃCZOWO/ŻÓŁTA (P1) dioda. Po osiągnięciu 2 poziomu cieczy (przewód najkrótszy) zgaśnie POMARAŃCZOWO/ŻÓŁTA, a zacznie migać CZERWONA (P2) dioda oraz będzie następować krótkotrwały sygnał dźwiękowy (piknięcie) co 20s (który można wyłączyć przyciskiem C) dioda czerwona będzie nadal migać.

Zapalenie się CZERWONEJ (P2) diody migającej oraz włączenie się sygnału dźwiękowego informuje, że poziom cieczy w zbiorniku osiągnął poziom ”alarmowy”. Jest to sygnał, że należy bezzwłocznie zlecić wywóz nieczystości płynnych. Migająca ZIELONA dioda informuje, że urządzenie jest w stanie czuwania i istnieje prawidłowe połączenie jak i poziom „naładowania” baterii. Brak połączenia pomiędzy nadajnikiem, a sygnalizatorem bądź wyczerpane baterie w nadajniku sygnalizowane jest miganiem wszystkich diod.

Urządzenie składa się z:

  1. Pokrywy
  2. Czujnika poziomu cieczy
  3. Sygnalizatora dźwiękowego
  4. Sondy
  5. Anteny przekaźnikowej

Długość sondy należy dopasować do wielkości zbiornika i wysokości ewentualnych nadstawek. Nadmiar przewodu należy spiąć dołączonymi opaskami. Sygnalizator jest bezprzewodowy i trzeba montować go w pomieszczeniu np. domu, garażu.

Antena jest przeprowadzona przez pokrywę, zabezpieczona i powinna wychodzić wyprostowana ponad pokrywę.

Dane techniczne