Ozdobny zbiornik na deszczówkę 500L Biobarrel500

1 499 

Raty od

Cena brutto zawiera 23% podatku VAT

Zbiornik do Programu Moja Woda

  • zbiornik naziemny na deszczówkę z polietylenu
  • zbiornik z funkcjonalnym kranikiem 3/4 cala
  • kolor brązowy lub grafitowy
  • gwarancja na zbiornik 2 lata
  • możliwość bezpłatnego odbioru z magazynu w Bełchatowie
  • dostawa kurierska na terenie całej Polski

Produkt jest dostępny

SprzedaneSprzedanych: 24 szt.
Odroczone płatnościKup na raty lub zapłać za 54 dni z P24Now
Impet. Oczyszczalnie ścieków, zbiorniki na deszczówkę i ścieki. Sprzedaż i montaż
Impet. Oczyszczalnie ścieków, zbiorniki na deszczówkę i ścieki. Sprzedaż i montaż
58 opinii Google
Jacek Z.
2023-11-11
Zbiornik wysokiej jakości, profesjonalna obsługa, bezproblemowe płatności, wszystko szybko, jasno i przejrzyście. Zdecydowanie polecam!
Magda_Lena S-J
2023-10-04
Zamontowaliśmy oczyszczalnię biologiczną Bio Easy Flow 5 w roku 2022. Doradztwo na bardzo wysokim poziomie, szybki i bardzo konkretny kontakt z biurem. Pomoc w załatwieniu pozwoleń w starostwie nieoceniona. Montaż trwał 2 dni. Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy każdemu znajomemu, który szuka oczyszczalni. Jedyny minus jaki znalazłam to nasze poletko rozsądzające ma kształt nieregularnego czworokąta i przydałyby się 2szt zraszaczy, a zamontowano 1szt, która miała teoretycznie wystarczyć na ten rozmiar poletka. Ale to minimalny mankament.
Zbigniew Oko
2023-09-01
Super 😁.
Wojciech Zdeb
2023-08-02
Doskonaly kontakt, wsparcie w wyborze urządzeń, szybka i dobrze przygotowana dostawa zbiornika wraz z oprzyrządowaniem. Polecam szczerze :)
Józef Kobylec
2023-07-04
Bardzo miła obsługa odbiór w Niepołomicach własnym środkiem transportu.Bardzo dobrze zorganizowane.Polecam innym klientą.
Krzysiek Wieczorek
2023-06-02
Szybka i profesjonalna obsługa.

Product details

Ozdobny zbiornik na deszczówkę 500L Biobarrel500

Zbiornik wolnostojący Biobarrel500  jest wykonany z polietylenu w kolorze brązowym lub grafitowym. Idealnie nadaje się do magazynowania i retencjonowania wody deszczowej. Zbiornik jest wytrzymały na zmienne warunki atmosferyczne, odporny na działanie promieni UV oraz jest mrozoodporny.

Zbiornik jest wyposażony w kranik mosiężny 3/4 cale oraz przepust, który ułatwia montaż zbiornik. Zbiornik jest lekki i łatwy w montażu. Waży tylko 20 kg. Otwory – 1 lub 2 – użytkownik wycina według swojej potrzeby. Są przygotowane wyraźnie widoczne miejsca gdzie można wykonać otwory. Zbiornik jest polskim produktem i posiada Krajową Ocenę Techniczną oraz Krajową Deklarację Właściwości Użytkowych. Gwarancja na zbiornik wynosi 2 lata.

Zbiornik należy umiejscowić jak najbliżej rury spustowej przy zachowaniu min. 15cm odstępu między domem a zbiornikiem. Zbiornik należy położyć na płaskim, utwardzonym terenie. Dopuszcza się łączenie zbiorników w większe systemy. Zbiornik można wyposażyć w pompę. Przelew zawsze jest w łapaczu rynnowym. Przy maksymalnym napełnieniu woda opadowa odprowadzana jest rynną. Na zimę wystarczy zostawić otwarty zawór czerpalny i odłączyć łapacz rynnowy od rynny czy też beczki.

Dane techniczne

Pojemność [L]

Wysokość całkowita [mm]

1280

Wysokość kran [mm]

350

Średnica [mm]

798

Średnica pokrywy [mm]

798

Średnica wlotu [mm]

70

Waga [kg]

20