Dekoracyjny zbiornik na deszczówkę Rainpot

669 1 009 

Raty od

Cena brutto zawiera 23% podatku VAT

Skorzystaj z Programu Moja Woda 2024!
  • zbiornik naziemny na deszczówkę lub donica
  • elegancki zbiornik wykonany z polietylenu
  • gwarancja na zbiornik 1 rok
  • 9 wersji kolorystycznych
  • możliwość bezpłatnego odbioru z magazynu w Koszalinie
  • dostawa kurierska na terenie całej Polski
Wyczyść
SprzedaneSprzedanych: 36 szt.
Odroczone płatnościKup na raty lub zapłać za 54 dni z P24Now
Impet. Oczyszczalnie ścieków, zbiorniki na deszczówkę i ścieki. Sprzedaż i montaż
Impet. Oczyszczalnie ścieków, zbiorniki na deszczówkę i ścieki. Sprzedaż i montaż
58 opinii Google
Jacek Z.
2023-11-11
Zbiornik wysokiej jakości, profesjonalna obsługa, bezproblemowe płatności, wszystko szybko, jasno i przejrzyście. Zdecydowanie polecam!
Magda_Lena S-J
2023-10-04
Zamontowaliśmy oczyszczalnię biologiczną Bio Easy Flow 5 w roku 2022. Doradztwo na bardzo wysokim poziomie, szybki i bardzo konkretny kontakt z biurem. Pomoc w załatwieniu pozwoleń w starostwie nieoceniona. Montaż trwał 2 dni. Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy każdemu znajomemu, który szuka oczyszczalni. Jedyny minus jaki znalazłam to nasze poletko rozsądzające ma kształt nieregularnego czworokąta i przydałyby się 2szt zraszaczy, a zamontowano 1szt, która miała teoretycznie wystarczyć na ten rozmiar poletka. Ale to minimalny mankament.
Zbigniew Oko
2023-09-01
Super 😁.
Wojciech Zdeb
2023-08-02
Doskonaly kontakt, wsparcie w wyborze urządzeń, szybka i dobrze przygotowana dostawa zbiornika wraz z oprzyrządowaniem. Polecam szczerze :)
Józef Kobylec
2023-07-04
Bardzo miła obsługa odbiór w Niepołomicach własnym środkiem transportu.Bardzo dobrze zorganizowane.Polecam innym klientą.
Krzysiek Wieczorek
2023-06-02
Szybka i profesjonalna obsługa.

Product details

Dekoracyjny zbiornik na deszczówkę Rainpot

Zbiornik Rainpot jest wykonany z polietylenu w 9 wersjach o intensywnych, matowych kolorach. Idealnie nadaje się do łapania wody deszczowej i ustawienia go najlepiej pod rynną w ogrodzie, na balkonie lub tarasie. Zbiornik jest wytrzymały na zmienne warunki atmosferyczne, odporny na działanie promieni UV oraz jest mrozoodporny. Jest łatwy w czyszczeniu i konserwacji. Posiada dodatkową, praktyczną funkcję; może służyć jako donica. W takim wypadku watro przy zakupie zamówić od razu drugie dno montowane na stałe, co daje możliwość posadzenia roślin lub położenia doniczki z kwiatem. W dodatkowym dnie można nawiercić we własnym zakresie dowolne otwory.

Zbiornik nie ma pokrywy, ale jest wyposażony w kranik do napełniania konewek i wiaderek. Kranik może różnić się od tego na zdjęciu, w zależności od dostępności produktu. Na samym dole zbiornika znajduje się korek spustowy, który służy do całkowitego opróżnienia zbiornika np. przed okresem zimowy. Zbiornik jest polskim produktem i posiada certyfikat CE. Możliwe kolory zbiornika to antracyt, czarny, biały, czekolada, czerwony, niebieski, cytryna, limonka, terrakota.

Nazwę wybranego koloru wpisz podczas składania zamówienia w pole „Uwagi do zamówienia”.

Dane techniczne

Pojemność [L]

,

Wysokość [cm]

125 / 150

Szerokość podstawy [cm]

40 / 48

Szerokość zewnętrzna górna [cm]

50 / 60

Odległość kranu od podstawy [cm]

32 / 32

Głębokość półki od góry [cm]

27 / 29

Waga [kg]

8 / 13