Bakterie do oczyszczalni tlenowych na start – Eco9 OXY START

48 

Cena brutto zawiera 23% podatku VAT

Preparat Eco9 OXY START jest stosowany przy rozruchu oraz po każdorazowym opróżnieniu biologicznej oczyszczalni ścieków. Podczas opróżniania wraz z nieczystościami zostaje usunięta naturalna flora bakteryjna, odpowiedzialna za prawidłową pracę oczyszczalni i utrzymanie równowagi biologicznej. Eco9 OXY START powoduje jej szybką odbudowę w zbiorniku.

Możliwość bezpłatnego odbioru z magazynu w Krakowie.

Produkt jest dostępny

SprzedaneSprzedanych: 30 szt.
Odroczone płatnościKup na raty lub zapłać za 54 dni z P24Now
Kategoria: Tag:

Product details

Bakterie do oczyszczalni tlenowych na start – Eco9 OXY START

Zastosowanie

Bakterie do oczyszczalni tlenowych na start – Eco9 OXY START to specjalistyczny biopreparat przeznaczony dla rozruchu oczyszczalni biologicznych z napowietrzaniem drobnopęcherzykowym, który należy stosować po każdorazowym opróżnieniu zbiornika oczyszczalni.

Skład i działanie

W skład biopreparatu wchodzi odżywka startowa oraz odpowiednio zestawiona kompozycja pożytecznych mikroorganizmów o ściśle kierunkowym działaniu. Efektem prawidłowo wykonanego rozruchu i regeneracji flory bakteryjnej z Eco9 OXY START jest zwiększenie skuteczności oczyszczania ścieków. Dodatkowo, środek hamuje nieprzyjemne zapachy, szczególnie w fazie rozruchowej urządzenia.

Dawkowanie i sposób użycia

Opakowanie 140 gramów Eco9 OXY START rozpuścić w 5 litrach letniej wody (max 32°C), pozostawić roztwór na 30-60 minut. Całość wlać do komory napowietrzania ścieków. Opakowanie wystarcza na zaszczepienie oczyszczalni obsługującej do 1,5m3 ścieków na dobę. W przypadku większych oczyszczalni należy zwiększyć dawkę. Po użyciu umyć ręce. Trzymać poza zasięgiem dzieci.

Dane techniczne

Masa

140 g