Zbiornik na deszczówkę 10000L Aquaking

10 050 

Raty od

Cena brutto zawiera 23% podatku VAT

Zbiornik do Programu Moja Woda

 • monolityczny, żebrowany zbiornik wykonany z polietylenu
 • zbiornik podziemny
 • zbiornik z pokrywą i nadbudową
 • posiada Krajową Ocenę Techniczną i Certyfikat CE
 • gwarancja 10 lat
 • możliwość bezpłatnego odbioru z magazynu w Rokietnicy k. Poznania

Produkt jest dostępny

SprzedaneSprzedanych: 28 szt.
Odroczone płatnościKup na raty lub zapłać za 54 dni z P24Now
Impet. Oczyszczalnie ścieków, zbiorniki na deszczówkę i ścieki. Sprzedaż i montaż
Impet. Oczyszczalnie ścieków, zbiorniki na deszczówkę i ścieki. Sprzedaż i montaż
58 opinii Google
Jacek Z.
2023-11-11
Zbiornik wysokiej jakości, profesjonalna obsługa, bezproblemowe płatności, wszystko szybko, jasno i przejrzyście. Zdecydowanie polecam!
Magda_Lena S-J
2023-10-04
Zamontowaliśmy oczyszczalnię biologiczną Bio Easy Flow 5 w roku 2022. Doradztwo na bardzo wysokim poziomie, szybki i bardzo konkretny kontakt z biurem. Pomoc w załatwieniu pozwoleń w starostwie nieoceniona. Montaż trwał 2 dni. Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy każdemu znajomemu, który szuka oczyszczalni. Jedyny minus jaki znalazłam to nasze poletko rozsądzające ma kształt nieregularnego czworokąta i przydałyby się 2szt zraszaczy, a zamontowano 1szt, która miała teoretycznie wystarczyć na ten rozmiar poletka. Ale to minimalny mankament.
Zbigniew Oko
2023-09-01
Super 😁.
Wojciech Zdeb
2023-08-02
Doskonaly kontakt, wsparcie w wyborze urządzeń, szybka i dobrze przygotowana dostawa zbiornika wraz z oprzyrządowaniem. Polecam szczerze :)
Józef Kobylec
2023-07-04
Bardzo miła obsługa odbiór w Niepołomicach własnym środkiem transportu.Bardzo dobrze zorganizowane.Polecam innym klientą.
Krzysiek Wieczorek
2023-06-02
Szybka i profesjonalna obsługa.

Product details

Zbiornik na deszczówkę 10000L Aquaking

Zbiornik na deszczówkę 10000L Aquaking jest idealnym produktem do magazynowania wody opadowej, pochodzącej z dachów budynków jednorodzinnych i większych obiektów. Woda opadowa zebrana w zbiorniku, może posłużyć do podlewania trawnika, roślin, krzewów, rabat czy warzyw. Możesz wykorzystać ją również do mycia samochodu, okien, tarasu lub sprzętów ogrodniczych. Ponadto, gromadzenie oraz używanie na co dzień wody deszczowej jest ekologiczne oraz przyjazne dla środowiska, ponieważ ogranicza wykorzystywanie wody z sieci wodociągowej. Co więcej, jest to sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ponieważ pozwala na zmniejszenie rachunków za zużycie wody. Dodatkowo, w zbiorniku można zamontować pompę, która znacznie ułatwi korzystanie ze zgromadzonej wody. Do tego modelu można dokupić nadstawki, które pozwalają na głębsze posadowienie zbiornika nawet do wysokości 1 m.

Zbiornik na deszczówkę 10000L Aquaking to monolityczny, jednokomorowy zbiornik z ożebrowaniem, wykonany z wysokiej jakości polietylenu. Dzięki właściwościom materiału ten model zbiornika cechuje się wysoką trwałością a także wytrzymałością mechaniczną. Wymiary zbiornika: 2310 mm szerokości, 3400 mm długość oraz 2430 mm wysokość. Zbiornik wyposażony jest w nadbudowę teleskopową o wysokości 30cm, która podnosi zbiornik o około 20cm. Posiada do wyboru 3 przyłącza (wlot, wylot i otwór techniczny) na różnych wysokościach o średnicy fi 110. Można zamówić przyłącza o innej średnicy. Zbiornik nie posiada szwów, co gwarantuje 100% szczelności. Gwarancja na zbiornik wynosi 10 lat.

Posadowienie zbiornika

Minimalna, wymagana przez Producenta, projektowa odległość krawędzi wykopu od:

 • granicy działki: 3,0 m
 • ciągu jezdnego: 3,0 m
 • parkingu: 3,0 m
 • obrysu budynku: 3,0 m
 • rury z gazem i wodą: 1,5 m
 • kabli elektrycznych: 0,8 m
 • kabli telekomunikacyjnych: 0,5 m.

Należy pamiętać, że im większa odległość zbiornika od źródła ścieków lub wody deszczowej, tym większe ryzyko oziębienia się cieczy w czasie mrozów, a co za tym idzie, niebezpieczeństwo pojawienia się niedrożności. Odległość większa niż 10 m jest możliwa przy założeniu, że przewód dopływowy zostanie ocieplony, a spadek zwiększony do 3-4%.

Montaż zbiornika

Przed montażem sprawdź czy zbiornik nie posiada wad fabrycznych lub uszkodzeń powstałych podczas transportu! W przypadku zauważenia nieprawidłowości skontaktuj się z Producentem, ponieważ po zakopaniu zbiornika roszczenia gwarancyjne co do uszkodzeń nie będą uwzględniane! Zabrania się zalewania zbiornika przed jego zakopaniem!

Zbiornik nie może być montowany w wodach gruntowych i gruntach nieprzepuszczalnych typu gliny, pyły, iły. Nie nadaje się pod ruch samochodowy.

Materiał obsypki powinien być możliwy do ścisłego zagęszczenia oraz
wodoprzepuszczalny. Powinien utworzyć zwartą obudowę zbiornika.
Najlepiej żwir otoczak – maksymalny zakres ziaren 8/16 mm (alternatywnie 12/16 mm lub 8/12 mm)

Nie należy nalewać wody do wykopu. Odpowiednie zagęszczenie oraz stabilność gruntu
nie są wtedy osiągnięte. Zaleca się zagęszczanie ubijakiem. Nie zagęszczać przy pomocy
wibrozagęszczarek, aby nie zdeformować zbiornika.

Zbiornik posiada aktualną dokumenty potrzebne do programu Moja Woda.

Dane techniczne

Pojemność [L]

Wysokość całkowita [mm]

2430

Wysokość do wlotu [mm]

2155

Wysokość do wylotu [mm]

2005

Szerokość [mm]

2310

Długość [mm]

3400

Średnica wlotu [mm]

110

Średnica wylotu [mm]

110

Waga [kg]

355